Соняшник 100г

Лідер продаж!
Виробник: Україна
Модель: 70
Наявність: Очікується 2-3 дня

  • 12.0грн

Виберіть фасування, грам
100
500
1000

Стислі характеристики
Розхід на 1 бокс 10х18см 20-25
Час замочування 8-12
Час росту 6-8 днів
Всі характеристики

Швидка доставка
Хороша якість
Зручне фасування

Добре відомий усім соняшник радує нас перш за все смачними насінням та пахучою олією, але мало хто знає про численні корисні якості зелених частин цієї дивної рослини.

Соняшник: користь листя та стебла

Чудові властивості зелені соняшнику обумовлені вмістом в ній наступних корисних інгредієнтів:

         Вітаміни А, В, С, Е, D забезпечують захист організму від вірусів та інфекцій, беруть участь у формуванні імунітету, подовжують молодість всіх органів, включаю шкіру.

         Мінерали - залізо, фосфор, мідь, кальцій, калій, цинк і магній забезпечують потреби організму під час кровотворних процесів, а також допомагають зберегти здорові судини, уникнути інсультів і інфарктів, забезпечують міцність кісток та рухливість суглобів.

         Фолієва кислота, хлорофіл, жирні кислоти, лецитин, рослинний білок беруть участь в обмінних процесах, оберігаючи нас від надлишку холестерину.  При цьому, фолієва кислота, наприклад, є необхідним елементом для майбутніх мам і діток, а хлорофіл не тільки дає зелений колір паросткам соняшнику, а й зберігає здоров'я нашої нервової системи, стабілізує кислотно-лужний баланс, омолоджує тканини організму.

 «Сонячне рослина» в буквальному сенсі живиться енергією небесного світила, тому вважається справжнім джерелом корисних речовин, необхідних для здоров'я людини.

Мікрогрін з насіння

Мікрозелень соняшнику містить в десятки разів більше вітамінів і мінералів, ніж звичайні насіння або зелені частини дорослої рослини - наприклад, антиоксиданти в мікрогріні багаторазово перевищують кількість антиоксидантів в звичайному соняшнику.  Це означає, що для збереження молодості всіх наших органів набагато корисніше вживати в їжу мікрозелень - тоді ви отримуєте на додачу ще й надійного союзника в боротьбі з інфекціями та шкідливими бактеріями.  Тому спробуйте купити насіння для вирощування мікрогрін соняшнику та забезпечте себе набором корисних елементів в будь-який час року.


Рекомендації з вирощування

Розхід на 1 бокс 10х18см 20-25
Час замочування 8-12
Час росту 6-8 днів
Увага: HTML не підтримується!

Доставка

  

Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою, Укрпоштою або Justin на ваш вибір.

Після того, як Ваше замовлення буде готове, ми відправляємо його за призначеною адресою. 

Терміни доставки: 1-6 робочих днів (в залежності від вибраного перевізника). 

Відстежити: https://novaposhta.ua/tracking

Замовлення Укрпоштою відправляємо тільки по передоплаті. 


  

Оплата

Ви можете оплатити замовлення на рахунок Приватбанку.

Після оформленя замовлення ми надішлемо Вам реквізити для оплати.

Ви можете оплатити замовлення при отриманні на Новій Пошті.

Вартість послуги оплачує покупець у відділенні (25 грн +2% від суми замовлення, окрім основної доставки). Якщо у вас є побажання чи запитання з приводу товару, оплати чи способу доставки вкажіть їх в коментарі до замовлення.Як виростити мікрозелень

Замочування насіння

Замочуємо насіння на 8-12 годин

В воду для замочування додаємо перекис водню. Він допоможе знезаразити насіння, пом’якшити оболону насінини та виділить/дасть додатковий кисень.

Після замочування зливаємо воду та даєм насінню подихати і насититись киснем протягом кількох годин. За цей час воно трохи просохне і не буде злипатись. Так його буде зручніше сіяти.

Яке насіння потрібно замочувати: горох, соняшник, буряк, кукурудза, мангольд ,пшениця, маш, коріандр (кінза)

Насіння яке замочувати не рекомендуємо: базилік, чіа, крес-салат, льон.

Посів

З хорошим настроєм беремо контейнер з намоченим льняним килимком чи кокосовим субстратом та рівномірно сіємо насіння. Оприскуємо насіння водою з дованням перекису або мікохелпу. Це допоможе нам уникнути плісняви та дасть додатковий імунітет паросткам.

            Накриваємо контейнер стрейч плівкою або притискаємо наступним контейнером з мікрогріном. Додатковий прижим допомагає краще вкорінитись насінню в субстрат.

Контейнери ховаємо в темне нехолодне місце (рекомендована температура 20-25С) на етапі проростання.Вирощування мікрозелені

Після 2-4 днів проростки виростуть прибилизно на сантиметр (для деяких культур цей період може бути довшим). Настав час виставляти мікрозелень на світло. Слідкуємо за тим щоб субстрат не пересихав і не був надто мокрий. При появі плісняви використовуємо розчин перекису або фітохелп

 Рекомендована температура вирощування 18-20С. При вирощуванні на підвіконні слідкуємо щоб мікрозелень не перемерзала в зимовий період та не згоріла в літній.