Новини

Як зберігати мікрогрін

Як зберігати мікрогрін

Мікрогрін – тренд серед новинок в світі високої кулінарії. Він став невід’ємною частиною всіх відомих ресторанів як європейської так і азіатської кухні.Це корисне, красиве, смачне, неординарне доповнення будь-якої страви. Переваги Мікрогрін величезні. Він відрізняється від звичайної зелені в горщика..

Рецепти з мікрогріну

Рецепти з мікрогріну

Мікрогрін або мікрозелень  досить новий вид зелені  на ринку України. Мікрогрін являє собою початкові паростки улюблених видів смачної та звичної зелені, які можна виростити в домашніх умовах протягом 7-10 днів. Вже за тиждень ви матимете смачне доповнення для своїх улюблених страв не..

Какие семена брать на микрозелень

Какие семена брать на микрозелень

Микрозелень – это термин, который используют для описания стадии роста в жизненном цикле растения. Урожай из первых листочков пророщенных семян собирают на 7-14 день, в зависимости от вида посаженной культуры. Ростки в этот период содержат количество витаминов, микроэлементов и антиоксидантов, для с..

Какие виды микрозелени можно выращивать

Какие виды микрозелени можно выращивать

Микрозелень с каждым годом становится популярнее. Маленькие листочки микрогрин, имеют богатый вкус и добавляют яркость цвета блюдам. Не смотря на маленький размер, насыщают ароматом и содержат в десятки раз больше полезных веществ, нежели зрелая овощная зелень. Что выращивать на микрозелень?&nb..