Агровата 10х16,5х3,5см

Лідер продаж!
Модель: 278
Наявність: В наявності

  • 7.0грнШвидка доставка
Хороша якість
Зручне фасування

Мінераловатний субстрат виготовляється з базальту - каменю, розташованого в поверхневих шарах земної кору і потрапляє на поверхню у вигляді лави.Застигла на поверхні землі багато тисяч років тому лава розплавляється у спеціальних печах. Після цього рідкий базальт скручується у великих центрифугах до отримання необхідних волокон. Охолоджені до 250 ° С волокна пресуються для отримання готового мінераловатного субстрату. Структура мінеральної вати Cultilène досить повітряна. При перетворенні базальту у мінеральну вату отримується абсолютно натуральний і інертний субстрат без будь яких домішок.Переваги вирощування мікрозелені на мінеральній ваті.

Популярність мінераловатного субстрату стає дедалі більше за рахунок наступних чинників:

·        субстрат інертний і не містить хвороботворних організмів на відміну від земляних субстратів чи льняних/джутових килимків.

·        дає більш високий врожай за рахунок максимального поглинання вологи з одночасним постійним насиченням киснем.

·        більш ефективний (енергозберігаючий) при використанні води і енергії. Для прикладу, один мат розміром 10х20х2,5 см впитує до 600 мл. води та утримує її (з поступовим випаровуванням) до двох діб.

·        мінімізує використання дезінфікуючих та антибактеріальних засобів та препаратів. Мікрозелень, вирощена на мінераловатному субстраті легко виймається з нього без жодних «зайвих» волокон чі бруду, що є дуже зручним для використання на кухні.

·        субстрат легко утилізується.

 

Мінераловатний субстрат допоможе зменшити ризики і зробити культивування більш контрольованим.Особливі властивості субстрату - співвідношення повітря-вода.

Мінеральна вата Cultilene володіє великою адсобентністю, але вона також робить воду більш доступною для рослини. Від цього виграють і рослина, і фермер. Води практично немає в верхній частині мату (> 25%), але в рослини завжди є доступ до неї. Таке складення співвідношення води і повітря є результатом точного процесу виробництва. Cultilene звертає особливу увагу на співвідношення вода - повітря, тому що воно є запорукою контрольованості роботи субстрату. Крім контрольованості, нас також хвилює однорідність мінераловатного субстрату. Це властивість має забезпечуваті вільний і безперервний ріст кореневої системи при постійних умовах. Тільки за цієї умови ви зможете точно планувати необхідну кількість води і поживних речовин, необхідних для отримання оптимального врожаю. Мінераловатна продукція Cultilene добре відома своєю функціональної міцністю. Міцність мінераловатного субстрату точно пристосована до його періоду і / або способу використання.Міцність мату забезпечує незмінність співвідношення повітря-вода протягом терміну використання.

Таким чином умови культивування залишаються незмінними і керованими протягом всього року. В основному горизонтальна структура волокон мату забезпечує хороше формування кореневої системи і її розгалуження по всьму мату. Більш того, структура волокон сприяє циркуляції повітря у маті і ідеальному контролю вологості і харчування.Інертність і відсутність хвороботворних бактерійУ початковому стані субстрат не містить поживних елементів.

Будь-які хвороботворні гриби і організми знищуються в процесі виробництва під впливом високих температур. Співвідношення сировини і виробничого процесу забезпечує субстрату інертність і свободу від шкідливих бактерій.

 

Увага: HTML не підтримується!

Доставка

  

Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою, Укрпоштою або Justin на ваш вибір.

Після того, як Ваше замовлення буде готове, ми відправляємо його за призначеною адресою. 

Терміни доставки: 1-6 робочих днів (в залежності від вибраного перевізника). 

Відстежити: https://novaposhta.ua/tracking

Замовлення Укрпоштою відправляємо тільки по передоплаті. 


  

Оплата

Ви можете оплатити замовлення на рахунок Приватбанку.

Після оформленя замовлення ми надішлемо Вам реквізити для оплати.

Ви можете оплатити замовлення при отриманні на Новій Пошті.

Вартість послуги оплачує покупець у відділенні (25 грн +2% від суми замовлення, окрім основної доставки). Якщо у вас є побажання чи запитання з приводу товару, оплати чи способу доставки вкажіть їх в коментарі до замовлення.